Ucuza Konuşma Easy And Effective
most popular articles Free articles submission

Ucuza Konuşma Easy And Effective

Mobil VoIP, bir cep telefonunun 3G, 4G, GSM veya başka bir İnternet servisiyle birlikte çalışır ng IP üzerinden sesli ses kullanarak internet üzerinden dijital çağrı göndermek için kullanılır. Mobil VoIP telefonları, hücresel ses veya veri planının arama maliyetlerini ortadan kaldırmak için WiFi sıcak noktalarından da yararlanabilir.

VoIP kullanan dijital veri iletimi p genellikle daha hızlıdır, çünkü veriler her biri en hızlı güzergahı hedeflenen yere götüren birden fazla paket üzerine yayılmıştır.

Örneğin, bir hücresel taşıyıcının aylık veri planıyla, arayanlar aşırılık masraflarına maruz kalarak bant genişliği maksimumlarını kolayca aşabilir. Mobil VoIP yazılımı ile WiFi erişim noktalarına dokunmak, bu riski azaltır ng aylık veri paylaşımının ömrünü uzatır.

Mobil bir VoIP telefonu servisi, isteğe bağlı (ng maliyetli) metin eklentilerinin yanı sıra temel bir ses planına olan ihtiyacı ortadan kaldırabilir.

Mobil VoIP kullanıcıları, cep telefonu görüşme planlarıyla ilişkili sınırlamalar konusunda endişelenmenize gerek duymaz:


• Herzaman dakika
• Gece veya hafta sonu dakikaları
• Rollover dakika
• Dolaşım ücretleri
• Gelen arama ücretleri
• Mesajlaşma sınırları
• Mobil-mobil araması (mobil VoIP sağlayıcınıza danışın, bazıları şebeke içi aramaları farklı şekilde değerlendirir)

Mobil VoIP telefonu kullanıcıları, bir mobil VoIP uygulamasının desteklediği ek entegre özelliklerden de yararlanabilirler.

Mobil VoIP Erişimi
Cep telefonu kullanıcıları mobil VoIP yazılımı eklenerek telefonlarında mobil VoIP servisini kullanabilirler.

Chomar, piyasadaki en iyi mobil uygulamalardan biridir.

Chomar hiçbir cep dakikası kullanmadan, WiFi ng 3G/4G veri ağları üzerinden herhangi birisini aramak üzere, ucuz telefon araması yapmanıza olanak sağlar.

Chomar’ın sahip olduğu büyük operatör ağı ile konuşmalarınız en kaliteli yolda en ucuz şekilde gerçekleştirilir.

Peki diğer mobil voiceoverip uygulamalarından farkımız ne? Business işe önce dünyadaki tüm büyük operatörler ile bağlantıyla başladık. 2004 yılından beri üçyüzden fazla operatör ile günde milyonlarca dakika trafik taşımaktayız.

Bu sayede her defasında kristal kalitesinde ses ile görüşürsünüz.

İkinci önemli gücümüz bu işi yöneten teknik ekibimiz.

(0) Comments

  1. makemyarticles
    Chiestaugh - Reply

    Hakkında ayrıntılı bilgi ucuza konuşma\r\nTüketicilerin yüzünü gülümseyen ve telefon faturalarında önemli miktarda ekonomi oluşturmalarına izin veren 10XY ile arama, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından 2009'da alınan bir kararla tehdit edildi ancak Danıştay Bu kararı durdurdu ve vatandaşları korumak. Hakkında daha fazla bilgi için ucuza konuşma, Ziyaret etmek www.chomar.co/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *